Modern London Stay With Luxe Comfort

  • Wi-Fi
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το Μουσείο Μαντάμ Τισό στο Λονδίνο και περίπου 3 χλμ. από το Χάροντς. Παρέχεται Wi-Fi για εργασία και ψυχαγωγία.

Το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort με 1 υπνοδωμάτιο διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με όλες τις απαραίτητες συσκευές.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από την Εθνική Πινακοθήκη Λονδίνου, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το Αββαείο του Ουέστμινστερ απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Marylebone που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 4 χλμ.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Modern London Stay With Luxe Comfort
Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Deluxe Two-Bedroom Vauxhall Apartment

8.2
Πολύ καλό 51 σχόλια
62 μ από το κατάλυμα
USD 304 USD 274
ανά νύχτα
Apartment With Air Conditioning In London
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment With Air Conditioning In London

65 μ από το κατάλυμα
Skyline Views Luxury 3 Bedroom Central London Free Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Skyline Views Luxury 3 Bedroom Central London Free Parking

189 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort περιλαμβάνουν Πινακοθήκη Μοντέρνας Τέχνης Τέιτ, Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ καθώς και Πύργος του Λονδίνου.
    • Το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Modern London Stay With Luxe Comfort περιλαμβάνουν Relish the Sandwich Shop και White Swan και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Modern London Stay With Luxe Comfort

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο